Rüya Manga

Rüya gibi serileri okumak için kurulmuş Türkiye’nin en tatlı Manga Çeviri topluluklarından birisidir. Rüya Manga en ilginç ve çok sevilen serilerin bulunup okunabileceği nadir güzel fansub’lardan bir tanesidir. Bizce en kralıdır.

Manga, Webtoon gibi eserleri seviyorsanız ve ilginç seriler arıyorsanız mutlaka uğramanız gereken duraklardan bir tanesidir. Hatta buraya kadar gelmişken Discord ve Web sitesine katılırsanız eminim onları ve emeklerini taktir edebilirsiniz.

https://www.ruyamanga.com/

https://discord.gg/ZKDGWSF


Uzay Manga

Dünyanın dışına taşan manga sevdası bazı uzaylıları aramıza getirdi. Çok zaman olmadı ama uzaylı teknolojisi ve harika ekip üyelerinin çalışmaları ile en sevdiğiniz manga, webtoon gibi eserler sizleri bu adreste bekliyor olacak. Manga Oku

Bu uzaylı ekip birçok insan müttefike ihtiyaç duyuyorlar. Hedefleri bu sefer manga dünyasını işgal etmek. Eğer manga dünyasını işgal eden bu orduda olmak istiyorsanız mutlaka Discord ve Web sitelerini ziyaret edin.

https://uzaymanga.com/

https://discord.com/invite/VTQ5AjwHsy


Türkçe Manga

Türkçe Manga bu sektörde iki yıldır çeviri yapan ve kendisini bu işe adamış insanlar ile dolu bir gruptur. Manga ve Webtoon gibi serileri çevirmek için kurulmuş ve bir fansub ismi olarak Türkçe ismini almışlardır.

Kısa bir süre önce tamamen yenilendiler. Dönmeleri bir iki haftayı buldu ama harika güncellemeler ile birlikte geldiler. Türkçe Manga saflarına katılmak ve üyelik işlemleri için mutlaka Discord ve Web sitelerini ziyaret edi.

https://turkcemanga.com/

https://discord.gg/uc6yUqgxP7


Bonus: Yeppuu.com

Yeppuu, anime sektöründe ileri gelen sitelerden birisi ve çeşit çeşit anime önerilerinin yanı sıra oldukça eğlenceli anime, manga, dizi-film ve daha bir çok bilgi ve kişilik testleriyle de ön plana çıkıyor.

Eğer sizde hangi anime karakteri olduğunuzu merak ediyor veya favori animeniz hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu test etmek istiyorsanız bir uğramanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!

https://yeppuu.com/

https://discord.gg/invite/vhkxqK4

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sitemap